Resdagboken

Om mig
Olen oma elu suurel seiklusel...
Ålder : 37
hemstad Tallinn, Harju län, Estland
Senast aktiv - från Tallinn, Harju län, Estland
Appi...kuhu see aeg kyll kaob...? Meenutused Jaapanist
måndag 6 november 2006 - Bryssel, Ixelles, Belgien

Täna on 5.november ja vaid pisut rohkem kui kuu on jäänud minu seikluse lõpuni. Mõtted lõpule teevad veidike kurvaks aga kui samas mõtlen kõigele, mis läbi on elatud, siis pigem tuleb naeratus näole. Viimased 3 nädalat on olnud hullumeelselt kiired ja üsna igas mõttes hullumeelsed.

Parim nadal...
söndag 8 oktober 2006 - Osaka, Osaka prefektur, Japan

Nädal Omuras on olnud yks parimaid yldse. Fakt, et me oleme Jaapanis, ei taba mind mitte kuidagi traagiliselt vaid lisab seiklustele värvi juurde. Olla nii meeldivas peres ja lisaks sellele veel koos oma parima sobrannga (majakaaslased valitakse juhuslikult) on suisa ime! Iga päev kasutame siin

Osaka
söndag 8 oktober 2006 - Osaka, Osaka prefektur, Japan

Seitsme miljoni elanikuga suurlinna Osakasse joudsime 7-tunnise bussisoidu järel ning kontrast Uedaga oli kohe tunnetatav. Moni päev varem oli mu siinne parim sobranna Nicolina Kyproselt hommikul roomustanud teatades, et sain e-maili oma Osaka voorustajalt, kes on ameeriklane. Jagasin Nicolina

Ueda continued...
lördag 7 oktober 2006 - Nagasaki, Nagasaki prefektur, Japan

Seega pole ka midagi imestada, et mu 7.-ndas klassis käiv host sister Yuka Omuras joudis monikord koju kella 10 paiku. Ma ei leie, ete selline tamp just väga tervislik on. Kaotatud lapsepolve yritavad nad tagasi teha moristmatu meelelahutusega (arvutimängud, koomiksid, animatsioonid, karaoke

Jaapan...Jaapan. Omura ja Ueda
lördag 7 oktober 2006 - Osaka, Osaka prefektur, Japan

Juba ligemale 3 nädalat olen veetnud sellel huvitaval maal, lopuks avanes ka voimalus osa muljetest postitada. Alustan sellest, et arusaam, et Jaapan on tehnoloogia mottes korgelt arenenud riik ning et Internet on seega siin igal pool kättesaadav, ei vasta päriselt tegelikele oludele. Kolme

Konichiwa from Japan.... Omura is calling
torsdag 21 september 2006 - Nagasaki, Nagasaki prefektur, Japan

Uskuda voi mitte, aga lopuks olengi Jaapanis, seljataga kahe ööpäevane reis (s.h. 14-tunnine yle Vaikse ookeani lend) ja hulgaliselt esimesi väikseid kultuurishokke. Joudsime Osakasse siinse aja järgi esmaspäeva pärastlounal ning esialg tervitas Jaapan meid vaid väga lääneliku

Wild Week in Waukesha, Wisconsin
söndag 17 september 2006 - Milwaukee, Wisconsin, USA

Ohoo, pole toesti mitte koige tavalisem nadal olnud. See pole mitte ainult meie koige viimane peatuspunkt USA-s vaid ka mitmes mottes koige crazy'm nädal kohu Pohja-Ameerikas veedetud aja jooksul. Lahkusime vihmasest ja uskumatult kylmast (ca 12 kraadi) South Dakotast esmaspaeva hommikul (kyll

Meenutused suvisest reisist

Toeline puhkus Aadria mere ääres 24.juuni-1.juuli 2006

Seal kus mu süda...

Mõned pildid suvest, mis tehtud enne reisi

Sioux Falls
måndag 11 september 2006 - Sioux Falls, South Dakota, USA

See nädal on olnud parim ja halvim samaaegselt. Parim, sest tänu suurepärasele ettevalmistamisele ja suurele hulgale aktiivsetele vilistlastele olid koik meie tegevused siin linnas super. Halb on see, et koduigatsus hakkab maad votma ja järsku tundub, et koik ei olegi enam vaid "fun" ning

Horvaatia

Ymber maailma koos UpWP-ga

8 juli 2006 - 11 december 2006

22 nädalat, 3 kontinenti, 7 riiki, 19 linna

137 Foton 20 Inlägg

Vi kommer att skicka ett mail till dig när Maia uppdaterar sin resa

Logga in med Facebook

Glömt ditt lösenord? Bli medlem